Avon je produkt, který mohu říci že využíváme s celou rodinou už několik let.

Neumím si představit, že bychom měli používat jinou kosmetiku. Je kvalitní

a pro nás splňuje vše, co od kosmetiky očekáváme. 

Ale aby jste věděli i něco dalšího o mé osobě, rodině a dětech, tak se podívejte níže. 

Jmenuji se Anna  Hlůžková a jsem přesvědčená že každá žena může být krásná.

Máte nápad, nebo jste zde nenašli to, co by Vás zajímalo, či udělalo radost? 

Není nic jednoduššího, než mi napsat. 

Moc se na Vás těším a každý nápad, či otázka nebude zapomenuta.

 

Jak to všechno začalo...

Již od útlého dětství jsem byla vedena k samostatnosti. Měli jsme, poměrně velké, hospodářství, kde byla potřeba každá pomocná ruka. "Nejdříve práce, poté zábava." říkávala mi s oblibou maminka. Nejčastěji jsem pomáhala s péčí o zvířata a pak hurá ven. Mít volnost bylo naprosto úžasné!

Mít volnost je pro mě důležité dodnes. Při výběru svého povolání jsem si prošla několika zaměstnavateli z různých oborů, ale stále to nebylo ono. Ať už pracovní podmínky či zdravotní stav mi neumožňoval vykonávat práci naplno a tak jsem se rozhodla v r.2009, že si své podmínky vytvořím sama a začala jsem podnikat. 

Rodina je ten největší dar

I přes to, že jsem se vdávala velmi brzy a naše manželství nevydrželo, této zkušenosti nelituji. Po rozvodu se z nás s manželem stali přátelé. Našimi životy nás doprovázejí syn Jiří a dcera Anna, díky níž jsem již babičkou. Oba dva jsou dnes již dospělí a ve svém dětství bydleli u otce. Se mnou zůstal nejmladší syn Josef, kterému je nyní 16 let.

Touha po rodinném zázemí a kompletní rodině byla, pro mě, příliš silná. V roce 2005 jsem se seznámila se svým druhým manželem. Společně jsme začali rekonstruovat domek, v r. 2007 se nám narodila dcerka Michaela a rok poté syn Jakub. Vše se zdálo ideální. Když v únoru r. 2011 přišla tragická zpráva, že můj manžel zemřel při pracovním úrazu, zbořil se mi svět. 

V těchto těžkých chvílích mi rodina byla největší oporou. Kvůli dětem jsem musela jít dál i když to nebylo jednoduché. Napjatý rodinný rozpočet, nečekané výdaje, snížení příjmu ze dne na den... To vše bylo důvodem proč jsem se dostala do nelehkých finančních potíží až exekucí. Tenkrát jsem se snažila hledat pomoc odborníků, kteří by nám z této situace pomohli. Bohužel se nenašel nikdo, kdo by mi byl ochoten pomoci.

Sžírala mě beznaděj.

 

Díky své odhodlanosti se svou situací něco dělat a zodpovědnosti za děti, i sebe samu, jsem se na vlastní pěst pustila do, pro mě poslední možnosti jak si pomoci, procesu insolvence. Úspěšně jsem si jí prošla. Dokázala jsem se znovu postavit na vlastní nohy a zajistit tak dětem nové bydlení i jejich potřeby.

Dnes již mohu říci, že období strachu mám za sebou. Mé velké poděkování patří především mamince, dětem i bývalému muži, kterého si nesmírně vážím. 

Nyní chci už jen pomáhat těm, kteří se do této situace také dostanou. Společně to zvládneme! Tak jako jsem to zvládla já, tak zvládnete i Vy. Nabízím Vám pomocnou ruku, kdy Vás povedu k Vašim lepším zítřkům! 
Přestaňte přežívat, začněte konečně žít! 

                                                                                                    Vaše